SOFTWARE NA MÍRU

Nedílnou součástí každého HW je také řídící SW.
Z tohoto důvodu jsme do kiosků a digital signage řešení vyvinuli vlastní softwarové aplikace

Máte-li zájem o prezentaci produktů, interaktivní navigaci, reklamní sdělení či pouze zabezpečený webový prohlížeč, jste na správném místě.

DOSTUPNÉ SOFTWARY

POS KIO

Základní software pro interaktivní kiosky či dotykové monitory. Využití nalézá zejména v reklamních sděleních s možností nastavení pozadí, délky rotací spotů či rozdělení oblastí kiosků na různé „call to action“ prvky. Možnost zabezpečeného pro kliku na webová rozhraní, záznamy požadavků prostřednictvím virtuální klávesnice, možnost generace podrobných statistik.

POS MAPS

Interaktivní navigace včetně funkce zobrazení nejkratší trasy do zvoleného bodu. Animované přechody mezi podlažím a fulltext vyhledávač obchodních/kancelářských jednotek.

POS PLAY

Aplikace pro správu obsahu na různých digitálních platformách.  Uživatelsky intuitivní rozhraní přizpůsobíme potřebám. Volba sekcí pro změny textu, obrázků, videí či animací. Součástí aplikace je také možnost plánování updatů a jejich řazení do fronty, možnost správy uživatelských skupin a jejich oprávnění, vzdálený monitoring a jiné.

POS CONFIG

Prezentační software pro windows tablety s integrovaným administračním systémem pro rychlé nastavení a editaci obsahu. Vhodné jak POI (point of information) na výstavach a konferencích. Ideální řešení pro automotiv segment.

POS ADMIN

Řešení pro oblast státní správy a samosprávy s možností napojení na různé spisové služby, elektronické úřední desky a jiné zdroje dat klienta s možností vyhledávání a filtrace dle kategorií. Účelem je zajistit neustálou aktualitu informací a dokumentů, nepřetržitou informovanost občanů a úsporu nákladů a času v rámci tisku a povinnosti zveřejňování dokumentů. Samozřejmostí je důraz na zabezpečení obsahu proti neoprávněné manipulaci.

V případě zájmu o vlastní řešení, navrhneme a vyvineme aplikaci (software) na míru přesně podle Vašich potřeb.

Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení.

MÁTE ZÁJEM O SOFTWARE?

Kontaktujte nás a my se Vám během chvilky ozveme.