KOMPLETNÍ ŘEŠENÍ

Náš zkušený tým skládající se z marketingových odborníků, programátorů a grafiků navrhne a následně zrealizuje kompletní řešení na přání tak, aby klienty zaujalo svou inovací a hravostí.

Abychom byli neustále o krok napřed, zkušenosti a inspiraci čerpáme na důležitých světových výstavách CeBit v Hannoveru, ISE v Amsterodamu, Mobile Congress v Barceloně nebo TFM&A v Londýně.

REALIZACE OD A DO Z

Svěřte se nám se svým projektem ať už jste na samém začátku nebo v průběhu realizace.
Nabídneme Vám odbornou konzultaci, kreativní pohled na Váš projekt a v případě zájmu i kompletní řešení.

Nabízíme hardware, softwarové řešení, grafické zpracování, projektový management a kreativní přístup ke každému klientovi.

1

ANALÝZA A NÁVRH ŘEŠENÍ

Svěřte se do péče profesionálů. Vaše myšlenky a nápady převedeme do reality.
Po upřesnění zadání navrhneme řešení včetně vypracovaní analýzy pro odhalení možných rizik a našich doporučení.

2

REALIZACE

Po odsouhlasení návrhu řešení sestavíme konkrétní nabídku včetně detailního plánu realizace.

3

SOFTWARE

Ať už si vyberete naší standartní řadu SW pro správu obsahu, navigaci, či reklamní sdělení, nebo řešení na míru, vždy dodáme 100% funkční systém odzkoušený na mnoha jiných zakázkách.

4

KOMPLETNÍ SPRÁVA

Proškolíme Vaše zaměstnance tak, aby mohli užívat veškéré možnosti s řešení. V případě nedostatku pracovních kapacit zajistíme kompletní správu, monitoring, pravidelný servis a profylaxe. Samozřejmostí jsou také aktualizace na novější verze SW.

5

VYHODNOCENÍ A UPGRADE

Naším cílem není pouze dodat řešení, ale zajistit také jeho 100% úspěšnost a využitelnost. Pomocí statistik a sběru dat vyhodnotíme dodané řešení a navrhneme případné změny či aktualizace aby byla zajištěna neustálá inovativnost řešení v rámci současných trendů.

MÁTE ZÁJEM?

Kontaktujte nás a my se Vám během chvilky ozveme.